AktualnościMarcin Oksztulski odchodzi z Jagiellonii

Marcin Oksztulski odchodzi z Jagiellonii

Po blisko dziewięciu latach spędzonych w Jagiellonii Białystok z klubem żegna się dyrektor ds. relacji biznesowych, Marcin Oksztulski.

Marcin związany z Jagiellonią był od lipca 2013 roku. Pracował w naszym klubie na różnych stanowiskach. Zaczynał od roli koordynatora sprzedaży, później zajmował się kwestiami sponsoringowymi, a od końcówki zeszłego roku sprawował funkcję dyrektora ds. relacji biznesowych. Odpowiadał za współpracę z partnerami biznesowymi „Dumy Podlasia”, dbał o prawidłowe wypełnianie zobowiązań wynikających z umów oraz pozyskiwanie nowych sponsorów dla Żółto-Czerwonych. Marcin zajmowane stanowisko opuści z końcem czerwca.

– Muszę przyznać, że podjęcie decyzji o rezygnacji ze stanowiska było arcytrudne, ale też dogłębnie przemyślane. Te blisko dziewięć lat spędzonych w Jagiellonii było dla mnie nadzwyczajnym doświadczeniem, które na pewno zaprocentuje w dalszej karierze zawodowej. Chciałem gorąco podziękować kolegom, z którymi przez te lata miałem okazję dzielić pracę, sponsorom oraz partnerom Klubu – realizując aktywności sponsoringowe czułem się również członkiem waszych zespołów. Za szansę pracy w miejscu, które znaczy dla mnie wiele chciałem podziękować również osobom zarządzającym klubem na przestrzeni dziewięciu lat mojej pracy – powiedział Marcin Oksztulski.

Marcinie, serdecznie dziękujemy Ci za pracę w Jagiellonii. Byłeś nie tylko wzorowym pracownikiem, ale także dobrym kolegą. Życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00