AktualnościU-21: Armenia słabsza od Francji. Grał Narek Grigorjan

U-21: Armenia słabsza od Francji. Grał Narek Grigorjan

Reprezentacja Armenii U-21 przegrała 1:4 z rówieśnikami z Francji w dziewiątym meczu grupy H eliminacji mistrzostw Europy. Do 71. minuty na boisku w szeregach Ormian grał Narek Grigorjan z Jagiellonii Białystok.

Młodzi Ormianie nie rozpoczęli dobrze potyczki z Francją. Trójkolorowi szybko zdobyli otwierającą wynik bramkę autorstwa Enzo Le Fée w 21. minucie. Dalsze losy meczu nie układały się już po myśli drużyny Narka Grigorjana, skrzydłowego Jagiellonii. W 66. minucie strzałem z rzutu karnego wynik podwyższył Amine Gouri. Chwilę później Armenia zdobyła kontaktową bramkę, a na listę strzelców wpisał się Żirajr Szaghojan. Ostatni kwadrans należał jednak dla Francuzów. Le Bleus trafili jeszcze do siatki dwukrotnie, a gole strzelili Le Fee i Malo Gusto.

Następny mecz młodzieżowa drużyna Armenii rozegra 12 czerwca, kiedy podejmie Ukrainę. Początek spotkania o godz. 17:00.

Armenia – Francja 1:4 (0:1)
Żirajr Szaghojan 70′ – Enzo Le Fée 21′, 76′, Amine Gouiri 66′ (k), Malo Gusto 89′