AktualnościŁaski: Transfer do Jagiellonii dużą szansą

Łaski: Transfer do Jagiellonii dużą szansą

Ten transfer jest dla mnie dużą sprawą, ponieważ przychodzę do klubu, który od wielu lat rywalizuje na poziomie Ekstraklasy i ma bogatą historię. – powiedział po podpisaniu umowy z Jagiellonią nowy zawodnik „Żółto-Czerwonych”, Wojciech Łaski.

Piłkarz nie krył radości po zawarciu umowy z Jagą. – Ten transfer jest dla mnie dużą sprawą, ponieważ przychodzę do klubu, który od wielu lat rywalizuje na poziomie Ekstraklasy i ma bogatą historię. Bardzo się z tego powodu cieszę, że Jaga postanowiła dać mi szansę. Na boisku zawsze będę dawał z siebie maksimum i zrobię wszystko, aby „Żółto-Czerwoni” ze mną w składzie osiągnęli jak najwięcej – zapowiada 22-latek.

Kiedy po raz pierwszy pojawił się temat Jagi? – Po raz pierwszy temat moich przenosin do Jagiellonii pojawił się w połowie rundy wiosennej. Oczywiście, na początku wszystko toczyło się powoli, ale nabrało dynamizmu wraz ze zbliżającym się końcem sezonu. Wiedziałem, że Jagiellonia jest zdeterminowana, aby mnie pozyskać. Nie miałem większego zawahania, przyjąłem ofertę i dzisiaj tutaj jestem – zaznacza.

Kto zachęcał Wojtka do przenosin na Podlasie? – Z zawodników grających obecnie w Jagiellonii znam się z Kacprem Tabisiem. Ponadto w Jastrzębiu moim trenerem był Grzegorz Kurdziel, spotkałem tam również Mariusza Pawełka i wszyscy podkreślali, że nie powinienem się zastanawiać, tylko od razu korzystać z tej oferty. Oczywiście jestem przekonany, że Kacper pomoże mi wejść do szatni, on bardzo zachwalał ten klub, podobnie jak Mariusz i trener Grzegorz, którzy odnosili tutaj sukcesy – wymienia Łaski.

Jak sam siebie charakteryzuje nowy zawodnik Jagiellonii? – Lubię grać na lewym skrzydle, albo jako ofensywny pomocnik. Tam mogę pokazać pełnię swoich możliwości, chociaż w tym aspekcie dużo zależy również od trenera i sztabu szkoleniowego – zakończył Wojciech Łaski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00