AktualnościTrenerzy Akademii Jagiellonii uczestniczyli w konferencji w Krakowie

Trenerzy Akademii Jagiellonii uczestniczyli w konferencji w Krakowie

W dniach 18 – 19 czerwca na Stadionie Wisły Kraków odbył się III Kongres All About Football: Edukacja fundamentem dobrego szkolenia, w którym uczestniczyło dwóch trenerów Akademii Piłkarskiej Jagiellonii – Krzysztof Janowicz oraz Patryk Marjański.

Organizatorem wydarzenia była Polska Fundacja Sportu i Kultury, a Partnerem Fundacja Ekstraklasy. W programie kongresu znalazł się m.in. wykład poprowadzony przez trenerów akademii angielskiego Watford FC, którzy opowiedzieli o systemie szkolenia w zespole „Szerszeni” oraz pokazali ich spojrzenie na metody treningowe i edukację zawodników. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Jimmy Gilligan, Colin Reid, Jacek Pobiedziński, Sally Needham, Paul Stewart i Paweł Guziejko (Akademia Norwich City FC).

W kongresie uczestniczyło dwóch trenerów jagiellońskiej Akademii – Krzysztof Janowicz oraz Patryk Marjański, którzy w przyszłym sezonie będą prowadzili roczniki 2013 oraz 2010. Trener Janowicz będzie pełnił rolę trenera w roczniku 2013 i asystenta w roczniku 2010, a trener Marjański będzie asystentem w roczniku 2013 i pierwszym trenerem w roczniku 2010.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00