AktualnościRuszyła sprzedaż karnetów

Ruszyła sprzedaż karnetów

Drodzy Kibice, 16 lipca (godz. 17:30) Jagiellonia Białystok rozpocznie nowy sezon PKO BP Ekstraklasy domowym meczem z Piastem Gliwice. To oznacza, że już niebawem z wysokości trybun Stadionu Miejskiego w Białymstoku będziemy mogli zagrzewać do boju Żółto-Czerwonych. W związku z nadchodzącym startem sezonu 2022/2023 informujemy, że od dzisiaj (27 czerwca) rusza sprzedaż karnetów. Poniżej opisujemy najważniejsze informacje, z którymi należy się zapoznać.

Karnety można kupić w dwóch wariantach – na cały nadchodzący sezon PKO BP Ekstraklasy (17 spotkań) oraz na rundę jesienną (dziewięć spotkań) kampanii 2022/2023. Sprzedaż karnetów rozpoczęła się o godz. 19:20 w poniedziałek, 27 czerwca, a zakończy się po domowym meczu z Miedzią Legnica w 6. kolejce zmagań. Karnety można nabyć online (bilety.jagiellonia.pl), a także stacjonarnie – w Jaga Fan Shopie (Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20), białostockich salonikach Kolportera, salonie Canal Plus Białystok (ul. Jurowiecka 44) oraz w sklepie Cescom (ul. Kręta 14). Z cennikiem karnetów można się zapoznać na poniższej grafice.

Poniżej opisujemy najważniejsze nowości dotyczące sprzedaży karnetów na sezon 2022/2023:

 1. Przez pierwsze siedem dni sprzedaży karnetów istniej możliwość zakupu „karnetu antyinflacyjnego”, obowiązującego na wszystkie strefy z wyłączeniem stref VIP i SuperVIP. „Karnet antyinflacyjny” można zakupić tylko na rundę jesienną, jest tańszy od podstawowego karnetu na rundę jesienną o 15 procent. Pakiet antyinflacyjny uwzględnia również zniżkę wynikającą ze stałości zakupu karnetów (6K).
 2. W cenę biletu/karnetu na strefę VIP wliczone są możliwość obejrzenia meczu z trybun 1, 2, 3 oraz 4, nielimitowane piwo niskoprocentowe (w przypadku meczów bez podwyższonego ryzyka) lub piwo bezalkoholowe (w przypadku meczów o podwyższonym ryzyku), a także przekąski. Piwo (zarówno niskoprocentowe jak i bezalkoholowe) oraz przekąski będą dostępne do wyczerpania zapasów podczas danego spotkania. W strefie VIP będzie istniała możliwość dokupienia posiłku w barze.
 3. W cenę biletu/karnetu na strefę SuperVIP wliczone są możliwość obejrzenia meczu z trybun 33, 34, 35 oraz 36, nielimitowane piwo od Browaru Waszczukowe, a także przekąski. Piwo oraz przekąski będą dostępne do wyczerpania zapasów podczas danego spotkania. W strefie SuperVIP będzie istniała możliwość dokupienia posiłku w barze.
 4. Rozszerzeniu uległa trybuna Prosta, która w nowym sezonie będzie poszerzona o sektory 53 oraz 21.
 5. Sektor Rodzinny został przeniesiony na sektor 14. Na Sektorze Rodzinnym będzie istniała możliwość zostawienia dzieci pod okiem wykwalifikowanych animatorów w specjalnie przygotowanej świetlicy. Za animację oraz zajęcia ruchowe będzie odpowiadać białostocka firma FajnieTu. Dziecko będzie można zostawić w tej strefie na 45 minut przed meczem, a odebrać zaraz po zakończeniu spotkania. Poza wspomnianymi animacjami i zajęciami ruchowymi animatorzy zapewnią również m.in. zajęcia taneczne oraz ciekawe zabawy, jak np. tory przeszkód. Z racji ograniczonej pojemności sali jednorazowo będzie mogło w niej przebywać około 30 dzieci. Na Sektorze Rodzinnym będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z jagiellońską Pszczołą.
 6. W związku z brakiem obostrzeń wynikających z sytuacji sanitarno-epidemiologicznej karnetowicze z rundy wiosennej sezonu 2021/2022 mają możliwość pierwokupu miejsc z rundy wiosennej sezonu 2019/2020 (ostatnia runda przed wprowadzeniem obostrzeń covidowych). Możliwość pierwokupu obowiązuje do 4 lipca.
 7. Karnety ulgowe przysługują seniorom (osoby powyżej 60. roku życia), posiadaczom Karty Dużej Rodziny, młodzieży uczącej się lub studiującej do 26. roku życia oraz osobom niepełnosprawnym.
 8. Karnet ulgowy dziecięcy obejmuje osoby poniżej 14. roku życia.
 9. Tymczasowo została wyłączona możliwość zakupu karnetów na miejsca znajdujące się powyżej 26 rzędu w sektorach 59, 60, 61, 62 oraz 63. W momencie włączenia rzędów o których mowa w poprzednim zdaniu zainteresowani takim rozwiązaniem karnetowicze, którzy uprzednią zakupią miejsca w ww. sektorach poniżej 26 rzędu, będą mogli samodzielnie przepisać miejsce przypisane do karnetu na te znajdujące się powyżej 26 rzędu w ww. sektorach.
 10. Obecnie wyłączona jest sprzedaż karnetów w sektorach 5 i 37 ze względu na obowiązującą strefę buforową oraz modernizacje związane z rozbudową strefy VIP i SuperVIP.

Co zyskujesz kupując karnet?

 • Kupując karnet bierzesz równocześnie udział w konkursie, w ramach którego są do wygrania voucher do JAGA Pizza&Bistro na kwotę 1 000 zł, koszulka meczowa Klubu, wyjście na kawę z Michałem Pazdanem, bombowa niespodzianka od UJB lub romantyczny nocleg dla dwojga w Hotelu Branicki. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy być posiadaczem karnetu. To właśnie spośród tej grupy wyłonimy szczęśliwców. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się przed pierwszym meczem sezonu. Regulamin konkursu.
 • Zakup karnetu to przede wszystkim oszczędność. Maksymalna różnica pomiędzy zakupem karnetu (uwzględniając zniżkę 6K), a zakupem biletu jednorazowego (w dniu meczowym) na strefę SuperVIP wynosi 1 362 zł. Na sektorze VIP ta różnica to 1 000 zł, na sektorach Prosta i Bok wynosi ona 382 zł, a na sektory Ultra, Rodzinny i Łuk – 316 zł.
 • Karnet daje posiadaczowi gwarancję tego samego miejsca przez cały sezon.
 • WYŁĄCZNIE KARNETOWICZE będą mogli zgłaszać swoje dzieci do eskorty, czyli wyprowadzania piłkarzy na murawę podczas meczów PKO BP Ekstraklasy z udziałem Jagiellonii Białystok.
 • Karnetowicze będą mieli preferencyjne warunki zakupów w oficjalnym sklepie Jagiellonii oraz wyłączny dostęp do unikalnych jagiellońskich produktów.
 • Karnetowicze to wąska grupa najbardziej zagorzałych kibiców, których Klub pragnie docenić. Wobec tego Jagiellonia przygotowała szereg wyjątkowych aktywności skierowanych do tej grupy, o których będziemy sukcesywnie informować.

W tym sezonie przygotowaliśmy również atrakcyjną ofertę zakupu karnetów skierowaną do firm. Więcej informacji na stronie biletowej – bilety.jagiellonia.pl

Poniżej prezentujemy również grafikę biletową. Sprzedaż biletów na spotkanie z Piastem Gliwice, którym Żółto-Czerwoni zainaugurują sezon 2022/2023, rozpocznie się we wtorek 5 lipca.

Jednocześnie informujemy, że podczas spotkań z Widzewem Łódź, Legią Warszawa i Lechem Poznań będzie obowiązywał zmieniony cennik, który prezentujemy poniżej. O rozpoczęciu sprzedaży biletów na te mecze będziemy sukcesywnie informować.

Bardzo cieszymy się, że od początku nowego sezonu będziemy mogli ponownie spotkać się na stadionie. Wasz doping i okazywane wsparcie są dla nas bezcenne. Pragniemy poinformować, że dołożymy wszelkich starań, aby spotkania nadchodzącego sezonu odbyły się w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami przy Słonecznej. Do zobaczenia!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00