AktualnościORLEN wspiera młodych zawodników Jagiellonii!

ORLEN wspiera młodych zawodników Jagiellonii!

Miło nam poinformować, że PKN ORLEN został Sponsorem Głównym Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok w sezonie 2022/23. W strukturach Akademii w nadchodzącym sezonie będzie funkcjonować dziewięć zespołów: CLJ U-19, CLJ U-17, CLJ U-15, U-14, U-13, U-12, U-11, U-10 oraz U-9, łącznie blisko 200 zawodników.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjęcia tej współpracy. ORLEN to jedna z największych polskich firm, która na przestrzeni ostatnich kilku lat mocno zaangażowała się w rozwój polskiego sportu zawodowego i amatorskiego. Tym bardziej cieszy nas, że naftowy gigant zdecydował się wesprzeć także młodych zawodników Akademii Piłkarskiej Jagiellonii. Jestem przekonany, że pozyskane środki finansowe jeszcze bardziej pomogą w rozwoju naszych młodych zawodników – powiedział prezes Jagiellonii, Wojciech Pertkiewicz.

W 2021 roku Grupa ORLEN jako lider sponsoringu w Polsce objęła swoim wsparciem niemal 55 tysięcy dzieci i młodzieży, co jest jednym z fundamentów strategii budowy międzynarodowej rozpoznawalności marki.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00