AktualnościPrikryl: Liczę na mocne wsparcie kibiców

Prikryl: Liczę na mocne wsparcie kibiców

Chcieliśmy dobrze wystartować i to nam się udało. Być może będziemy faworytem, ale to nie jest tak, że zaraz po pierwszym gwizdku będziemy prowadzili różnicą dwóch goli. Liczę, że wygraną z Piastem zachęcimy kibiców do przyjścia na stadion – powiedział przed meczem z Widzewem Łódź zawodnik Jagiellonii, Tomas Prikryl.

Za „Żółto-Czerwonymi” ligowa inauguracja. – Chcieliśmy dobrze wystartować i to nam się udało. Wiemy, że ten mecz nie wyglądał tak dobrze jak byśmy chcieli, ale wyniki innych drużyn pokazały, że w naszej lidze nie ma łatwych spotkań. Chcieliśmy też dać radość kibiców, zależy nam na ich powrocie na trybuny, bo wiemy, że mamy sporo do poprawy – mówi Czech.

Jaga chce zgarnąć kolejne punkty. – Być może będziemy faworytem, ale gra Widzewa bardzo podobała mi się w meczu z Pogonią. To nie jest tak, że zaraz po pierwszym gwizdku będziemy prowadzili różnicą dwóch goli. Musimy przenieść na boisko to, nad czym pracujemy podczas treningów – zaznacza.

Łodzianie wrócili do ligi po długiej przerwie. – Widzewa nie oglądałem w I lidze, ale wiem, jaka to jest marka, ilu kibiców za nimi stoi. Dlatego podchodzimy do tego spotkania z dużym szacunkiem. Spotkania z beniaminkami nie są łatwe, ponieważ oni chcą się pokazać. Istotna będzie nasza koncentracja – wymienia.

Piątkowy wieczór szykuje się bardzo ciekawie. – Wierzę, że będzie to dobry mecz i dobry czas dla kibiców. Pogoda ma być fajna i oby wynik był zadowalający. Chcieliśmy wygrać pierwszy mecz, aby kibice cieszyli się z gry i chcieli nas oglądać. Mam nadzieję, że wygrana z Piastem skutecznie zachęci naszych fanów do przyjścia na stadion – zakończył Tomas Prikryl.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00