AktualnościPospisil: Zabrakło skuteczności

Pospisil: Zabrakło skuteczności

– Zagraliśmy niezłe spotkanie, nawet powiedziałbym, że dobre. Zabrakło nam skuteczności – powiedział Martin Pospisil po przegranym 0:2 piątkowym (22.07) meczu z Widzewem Łódź.

– Stworzyliśmy sobie więcej sytuacji niż w meczu z Piastem Gliwice (2:0 przyp. red.), tylko wtedy byliśmy bardzo skuteczni. Nieco załamała nas bramka zdobyta przez gości z rzutu wolnego, której chyba nie dało się lepiej trafić. Przy wyniku 0:1 staraliśmy się to odrobić, ale niestety nie udało się – mówił Czech.

– Dopóki utrzymywał się bezbramkowy remis uważam, że wyglądaliśmy lepiej. Później przyszedł gong z wolnego. Tak jak mówiłem – nie dało się tego lepiej trafić, to może być bramka sezonu. Szkoda, ponieważ liczyliśmy na sześć punktów w dwóch domowych meczach. Mamy tylko trzy, więc teraz musimy odrobić stracone punkty – stwierdził pomocnik Jagi.

W następnej kolejce Jagiellonia zagra na wyjeździe z Pogonią Szczecin. – Nie patrzyłbym na to, co działo się w zeszłym sezonie. Uważam, że w tych dwóch kolejkach pokazaliśmy się z dobrej strony, a dzisiaj nie udało nam się zgarnąć punktów. Musimy kontynuować taką grę. Mocno wierzę w to, że jeśli będziemy dalej grali tak lub jeszcze lepiej to wyniki przyjdą, a porażek będzie coraz mniej – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00