AktualnościWojciechowski, Bida i Nastić po meczu w Szczecinie

Wojciechowski, Bida i Nastić po meczu w Szczecinie

Po wyjazdowym meczu 3. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Pogonią Szczecin (0:1) porozmawialiśmy z Oliwierem Wojciechowskim, Bartkiem Bidą i Bojanem Nasticiem.

Oliwier Wojciechowski: Dziękuję za szansę, którą starałem się jak najlepiej wykorzystać. Jeśli nadarzą się kolejne, będzie podobnie. Staraliśmy się wykorzystać sytuacje. Szkoda, że nie udało się. Tak czasami bywa. Najważniejszy jest spokój i dawanie z siebie 100 procent. Szczęście jeszcze zwróci się nam, jeśli będziemy kontynuować taką grę, jak obecnie.

Bartosz Bida: Sam powinienem wykorzystać minimum dwie ze stworzonych szans, a do tego mieliśmy inne sytuacje. Nie grałem jeszcze w takim meczu, w którym jedna drużyna nie wykorzystuje tylu okazji. Byliśmy lepsi i każdy, kto dokładnie oglądał mecz, to stwierdzi. Rywale wykorzystali to, co mieli. Musimy strzelać gole, a trudno uwierzyć w to, że nic dzisiaj nie wpadło. Nie mieliśmy szczęścia w tym meczu.

Bojan Nastić: Był to pierwszy mecz po kontuzji. Fajnie jest wrócić na boisko i ponownie zagrać z kolegami, ale martwią urazy innych partnerów z boiska. Takie sytuacje w futbolu jednak się zdarzają, a ja życzę szybkiego powrotu do zdrowia Michałowi Pazdanowi i Israelowi Puerto. Chciałem pomóc drużynie w osiągnięciu korzystnego rezultatu, niestety nie udało się. Jest jednak sporo pozytywów po tym spotkaniu. Kreowaliśmy sytuacje, nie wykorzystaliśmy szans, ale powinniśmy dalej próbować. Idziemy w dobrym kierunku. W przeszłości rozgrywałem takie mecze, w których wiele okazji nie wystarczyło do zwycięstwa. Najważniejsza jednak zawsze jest dobra gra. Musimy być skupieni, ciężko pracować i kontynuować dobrą grę w meczu z Radomiakiem.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00