AktualnościCLJ U-15: Ramowy terminarz rundy jesiennej

CLJ U-15: Ramowy terminarz rundy jesiennej

Poznaliśmy ramowy terminarz grupy A Centralnej Ligi Juniorów U-15 na nowy sezon. Jagiellonia 2008 nową kampanię rozpocznie wyjazdowym meczem z Wisłą Płock w terminie 20-21 sierpnia. Pełny harmonogram gier poniżej.

Grupa A:

1. kolejka (20-21 sierpnia):

AKS SMS Łódź – MKS Polonia Warszawa

Lechia Tomaszów Mazowiecki – UKS Varsovia

Wisła Płock – Jagiellonia Białystok

Legia Warszawa – ŁKS Łódź

2. kolejka (27-28 sierpnia):

MKS Polonia Warszawa – ŁKS Łódź

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa

UKS Varsovia – Wisła Płock

AKS SMS Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki

3. kolejka (3-4 września):

Lechia Tomaszów Mazowiecki – MKS Polonia Warszawa

Wisła Płock – AKS SMS Łódź

Legia Warszawa – UKS Varsovia

ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok

4. kolejka (10-11 września):

Uks Varsovia Warszawa – ŁKS Łódź

MKS Polonia Warszawa – Jagiellonia Białystok

AKS SMS Łódź – Legia Warszawa

Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – Wisła Płock

5. kolejka (17-18 września):

Jagiellonia Białystok – UKS Varsovia Warszawa

Legia Warszawa – Lechia 1923 Tomaszów mazowiecki

ŁKS Łódź – AKS SMS Łódż

Wisła Płock – MKS Polonia Warszawa

6. kolejka (24-25 września):

MKS Polonia Warszawa – UKS Varsovia Warszawa

Wisła Płock – Legia Warszawa

AKS SMS Łódź – Jagiellonia Białystok

Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – ŁKS Łódź

7. kolejka (1-2 października):

Jagiellonia Białystok – Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki

UKS Varsovia Warszawa – AKS SMS Łódź

Legia Warszawa – MKS Polonia Warszawa

ŁKS Łódź – Wisła Płock

8. kolejka (8-9 października):

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock

UKS Varsovia Warszawa – Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki

MKS Polonia warszawa – AKS SMS łódź

ŁKS Łódź – Legia Warszawa

9. kolejka (15-16 października):

Legia Warszawa – Jagiellonia Białystok

ŁKS Łódź – MKS Polonia Warszawa

Wisła Płock – UKS Varsovia Warszawa

Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – AKS SMS Łódź

10. kolejka (22-23 października):

Jagiellonia Białystok – ŁKS Łódź

UKS Varsovia Warszawa – Legia Warszawa

MKS Polonia Warszawa – Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki

AKS SMS Łódź – Wisła Płock

11. kolejka (29-30 października):

Jagiellonia Białystok – MKS Polonia warszawa

Legia Warszawa – AKS SMS Łódź

ŁKS Łódź– UKS Varsovia Warszawa

Wisła Płock – Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki

12. kolejka (5-6 listopada):

UKS Varsovia Warszawa – Jagiellonia Białystok

MKS Polonia Warszawa – Wisła Płock

AKS SMS Łódź – ŁKS Łódź

Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – Legia Warszawa

13. kolejka (12-13 listopada):

Jagiellonia Białystok – AKS SMS Łódź

UKS Varsovia Warszawa – MKS Polonia Warszawa

Legia Warszawa – Wisła Płock

ŁKS Łódź – Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki

14. kolejka (19-20 listopada):

MKS Polonia Warszawa – Legia Warszawa

Wisła Płock – ŁKS Łódź

AKS SMS Łódź – UKS Varsovia Warszawa

Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – Jagiellonia Białystok

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00