AktualnościTrenerzy po meczu Jagiellonia – Radomiak

Trenerzy po meczu Jagiellonia – Radomiak

Po sobotnim spotkaniu Jagiellonii z Radomiakiem Radom głos zabrali szkoleniowcy obu drużyn na pomeczowej konferencji prasowej.

Maciej Stolarczyk (Jagiellonia): Nikt nie zakładał takiego scenariusza, że mecz będziemy kończyć w dziewiątkę. Było dużo kontrowersji. Nie ukrywam, że decyzje sędziego takie dla mnie były. Cały czas siebie się uczymy. W pewnych momentach nas brakowało, ale było to konsekwencją gry w osłabieniu. Szkoda, bo mecz dobrze się dla nas ułożył. Zepchnięcie do obrony wynikało z przewagi liczebnej przeciwnika. Zwłaszcza sytuacja z rzutem karnym dla Radomiaka jest kontrowersyjna. Pierwsza żółta kartka dla Mateusza Skrzypczaka zresztą też. Pracujemy ze sobą od kilku tygodni i będziemy przeżywać różne scenariusze. Dzisiejszy mecz był niespotykany. Nadal siebie uczymy się. Boli nas fakt, że kończymy mecz bez punktów, ale przed nami starcie z Rakowem i do niego będziemy się przygotowywać. Przed nami dużo pracy. Musimy być jeszcze mocniej skoncentrowani na tym, żeby być lepszą drużyną.

Mariusz Lewandowski (Radomiak): Jesteśmy bardzo zadowoleni z trzech punktów, ponieważ były nam bardzo potrzebne. Jagiellonia w poprzednich spotkaniach grała bardzo dobrze i kreowała wiele sytuacji. Dziś mieliśmy okazje do otworzenia wyniku, ale nie wykorzystaliśmy ich. Później straciliśmy bramkę i mecz nie układał się po naszej myśli. W przerwie uczulałem swoich zawodników, żeby grali spokojnie. Nie chciałem też, żebyśmy popełniali głupie faule. Jagiellonia była dobrze zorganizowana, sporo okazji też zmarnowaliśmy. W ostatnich minutach uśmiechnęło się do nas szczęście. Cieszymy się z trzech punktów i dziękujemy naszym kibicom za doping.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00