AktualnościGual: Coraz lepiej rozumiemy się z Jesusem

Gual: Coraz lepiej rozumiemy się z Jesusem

Cieszę się, że mogę pomóc drużynie. Taka jest moja praca i chcę wywiązywać się z niej możliwie najlepiej. Tak, jak zagraliśmy w pierwszych 20 minutach nie może nam się więcej zdarzyć. – powiedział po meczu z Rakowem napastnik Jagiellonii, Marc Gual.

Na stadionie w Częstochowie Hiszpan zaliczył drugą asystę w tym sezonie. – Cieszę się, że mogę pomóc drużynie. Taka jest moja praca i chcę wywiązywać się z niej możliwie najlepiej. Oczywiście bramki i asysty cieszą, ale tak, jak zagraliśmy w pierwszych 20 minutach nie może nam się więcej zdarzyć. Musimy nad tym pracować, aby takie występy więcej nam się nie zdarzały. Zaliczyliśmy dobrą drugą połowę, a teraz musimy zrobić wszystko, aby tak rozegrał całe spotkanie – podkreśla Katalończyk.

W Częstochowie, podobnie jak w Szczecinie, Jagiellonia szybko straciła bramkę. – Nie wiem, dlaczego tak źle weszliśmy w meczu. To z pewnością wymaga szybkiej korekty. Nie myślimy o tym, kto jest naszym rywalem, czy jest to ostatnia drużyna, czy wicemistrz kraju. Wychodzimy na boisko z takim samym nastawieniem, aby zgarnąć komplet punktów – zapewnia były zawodnik Sevilli.

Drugi gol był efektem współpracy Guala z Imazem. – Na treningach dużo ze sobą rozmawiamy. Szukamy siebie na boisku. Krok po kroku, mecz po meczu rozumiemy się coraz lepiej. Wiem, że Jesus i ja w podobny sposób rozumiemy futbol. Cieszę się, że nasza współpraca przyniosła dzisiaj punkt. Oby w kolejnych spotkaniach również dawała nam punkty – zakończył Marc Gual.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00