AktualnościDwóch wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Dwóch wygranych, czyli bilans wypożyczonych

W miniony weekend o ligowe punkty walczyli jagiellońscy wypożyczeni. Trzech z nich pojawiło się na placu gry, a dwóch świętowało wygrane.

Dinamo Tbilisi
Stephen Godfrey Bitok wystąpił w potyczce ze Sioni Bolnisi. Nigeryjczyk spędził na placu gry 90 minut i obejrzał żółtą kartkę. Zespół z Tbilisi wygrał u siebie 3:1.

Sandecja Nowy Sącz
Krzysztof Toporkiewicz rozegrał 90 minut i obejrzał żółtą kartkę w starciu z GKS-em Katowice. Michał Surzyn nie pojawił się na boisku. „Sączersi” zremisowali na wyjeździe 0:0.

Motor Lublin
Mateusz Wyjadłowski nie wystąpił w spotkaniu przeciwko Pogoni Siedlce. Lublinianie przegrali na boisku rywala 1:2.

Daniel Siemieniuk wystąpił w meczu z Legionovią Legionowo. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii wszedł na plac gry w 64. minucie. Beniaminek III ligi wygrał na wyjeździe 2:1.