AktualnościAlomerović: Stać nas na wygraną z Miedzią

Alomerović: Stać nas na wygraną z Miedzią

– Zawsze będę krzyczał i biegał, nawet jeżeli będziemy wygrywali. Chcę dobrze realizować się z mojej roli i trzymać kolegów „pod prądem” – powiedział przed meczem z Miedzią Legnica Zlatan Zalomerović.

Golkiper podkreśla, że zawsze będzie bardzo ekspresyjnie reagował przed własną bramką. – Ja zawsze będę krzyczał i biegał, nawet jeżeli będziemy wygrywali. Chcę dobrze realizować się z mojej roli i trzymać kolegów „pod prądem”. Piłka nożna to gra błędów, a nie ma drużyny, która się nie myli, nawet najlepsi. Sport zawsze na koniec wszystko weryfikuje, wygrywa ten, kto myli się rzadziej – wyjaśnia Zlatan.

Nasz bramkarz wyraźnie podkreśla, że Jagę stać na wygraną z każdym w tej lidze. – Nie ukrywam, że w Częstochowie w przerwie było głośno i ostro. Powiedzieliśmy sobie, że skoro Raków nam strzelił dwa gole, to dlaczego my nie moglibyśmy zrobić tego samego. Pokazaliśmy charakter, a przecież wcześniej w podobnych okolicznościach sami przegrywaliśmy mecze. Udowodniliśmy, że da się strzelić Rakowowi gola, który być może jest najlepszym zespołem w Polsce. Teraz czeka nas inny rywal, bardzo techniczny. To będzie dobry mecz, ale skoro w Częstochowie mogliśmy zdobyć punkty, to tym bardziej stać nas na wygraną z Miedzią – zakończył Zlatan Alomerović.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00