AktualnościKappa gra z nami dalej

Kappa gra z nami dalej

Miło nam poinformować o przedłużeniu współpracy z naszym sponsorem technicznym – firmą Kappa – o kolejne trzy lata. Podpisanie umowy odbyło się w czwartek, 18.08, w nowym sklepie Klubu – Jaga Fan Shopie przy ulicy Lipowej 12.

– Kappa gra z nami od trzech lat, a dziś przedłużamy umowę o kolejne trzy. W strojach naszego sponsora technicznego występuje nie tylko pierwsza drużyna, ale również zawodnicy naszej akademii. Liczymy na kontynuowanie owocnej współpracy. Produkty Kappa to przede wszystkim jakość, którą bardzo cenimy – mówi prezes Jagiellonii Białystok, Wojciech Pertkiewicz.

Symboliczne podpisanie umowy z dyrektorem zarządzającym firmy Kappa w Polsce, Michałem Wójcikiem, odbyło się w nowym sklepie Klubu. Jaga Fan Shop od dziś oficjalnie swoją siedzibę ma zlokalizowaną przy ulicy Lipowej 12 w Białymstoku.

– Cieszymy się, że otwarto nowy sklep i my też możemy być częścią tego projektu. Przedłużenie umowy przez kolejne trzy sezony to dowód na to, że ta współpraca dobrze się rozwija i obie strony cechuje wzajemne zaufanie – zaznacza Michał Wójcik.

W nowym Jaga Fan Shopie kibice mogą nabywać między innymi produkty firmy Kappa. Przypominamy, że w każdym sezonie sportowym nasz sponsor techniczny przygotowuje dedykowany projekt strojów meczowych. Według filozofii Kappa stroje powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Krój jest idealnie dopasowany do zawodnika dzięki materiałom, które cechuje najwyższa jakość.

Poniżej prezentujemy zdjęcia strojów meczowych firmy Kappa, z których piłkarze Jagielloni mieli przyjemność korzystać w poprzednich sezonach, a także obecnym. Zapraszamy do fotogalerii.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00