AktualnościPoradnik Kibica przed meczem z Miedzią

Poradnik Kibica przed meczem z Miedzią

Drodzy Kibice! Już w piątek (19.08) o godz. 18:00 pierwszy gwizdek w domowym meczu 6. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Miedzią Legnica. Poniżej znajdziecie przydatne informacje dotyczące tego spotkania.

 • Sprzedaż biletów i karnetów odbywa się zarówno stacjonarnie jak i online. Drogą internetową karnet czy bilet można kupić pod adresem bilety.jagiellonia.pl, a stacjonarnie w punktach sprzedaży, wyszczególnionych na poniższej grafice. Szczegóły dotyczące zakupu karnetów TUTAJ, biletów TUTAJ. Przypominamy, że ceny biletów w dniu meczowym na kasach stadionowych są wyższe. Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów, co pozwoli oszczędzić pieniądze. Ponadto zachęcamy do zakupu biletów i karnetów drogą internetową, co z kolei pozwoli uniknąć stania w kolejkach do kas.
 • Mecz Jagiellonia Białystok – Miedź Legnica (6. kolejka PKO BP Ekstraklasy, piątek, 19 sierpnia 2022 r., godz. 18:00, Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna 1) NIE MA statusu imprezy masowej o podwyższonym ryzyku.
 • Na sektorze VIP piwo z zawartością alkoholu do 3,5 % będzie dostępne w cenie biletu do wyczerpania zapasów. Ponadto w cenie biletu na sektor VIP dostępny będzie popcorn, również do wyczerpania zapasów.
 • Kołowrotki dedykowane Karnetowiczom, zlokalizowane przy kanałach wejściowych K1i K6, są dodatkowe, a nie obligatoryjne. Karnetowicze mogą korzystać z innych kołowrotków, w tym dostępnych przy kanale wejściowym K5.
 • Na sektorze SuperVIP będzie dostępne piwo marki Waszczukowe w cenie biletu do wyczerpania zapasów oraz szwedzki stół.
 • Bramy stadionu, tj. kanały wejściowe na teren imprezy masowej, i kasy biletowe zostaną otwarte na dwie godziny przed meczem. Czynne będą jedynie kasy biletowe od strony ul. Słonecznej. Cennik biletów na mecz z Miedzią znajduje się poniżej. Przypominamy, że ceny biletów w dniu meczowym są wyższe od cen biletów zakupionych wcześniej.
 • Informujemy, że trwa wygaszanie programu Jaga Card Profit w dotychczasowej formie oraz całkowicie dezaktywowaliśmy fizyczną Kartę Kibica. Wobec tego fizyczna Karta Kibica NIE uprawnia już do wzięcia udziału w meczach Jagiellonii Białystok. Aktualnie jedynym dokumentem uprawniającym do wejścia na domowe mecze Jagiellonii Białystok, rozgrywane w ramach PKO BP Ekstraklasy na Stadionie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1, jest wydrukowany blankiet biletu lub karnetu albo karnet/bilet na telefonie. Z pełnym komunikatem ws. Karty Kibica można zapoznać się TUTAJ.
 • Czynne dla Kibiców będą dwa kanały wejściowe od strony ul. Słonecznej, numer 1 oraz 6 (promenada), a także kanał wejściowy numer 5 (schody od strony ul. Wiosennej).
 • Przy kanałach wejściowych 1 oraz 6 (promenada od strony ul. Słonecznej) dostępne będą dwa skrajne kołowroty (po jednym na kanał wejściowy) dostępne JEDYNIE dla Karnetowiczów.
 • Niemożliwe będzie przejście obok boiska bocznego w kierunku ul. Wiosennej.
 • W dniu meczu nastąpi zmiana organizacji ruchu wokół Stadionu. Obowiązywać będzie zakaz parkowania samochodów na parkingu wzdłuż ul. Wiosennej. Ten parking będzie przeznaczony wyłącznie dla autobusów komunikacji miejskiej.
 • Punkty depozytowe na Stadionie będą nieczynne. Zbędne przedmioty prosimy zostawić w domu.
 • Poniżej załączamy mapkę Stadionu z zaznaczonymi najważniejszymi punktami.
 • Na teren imprezy masowej możliwe jest wniesie własnego napoju do 0,75 l po uprzedni jego otwarciu, o co może poprosić steward. Zabronione jest wnoszenie przedmiotów niebezpiecznych i zabronionych, takich jak m.in. szklane naczynia, parasolki, taśmy papierowe, profesjonalne aparaty fotograficzne, drony czy kamery. Pełen wykaz przedmiotów zabronionych umieszczony jest na bramach wejściowych w postaci grafik.
 • Zapraszamy do Gatrostrefy, zlokalizowanej po lewej stronie od wejścia na teren Stadionu (okolice jagiellońskiego pomnika), która będzie czynna na dwie i pół godziny przed pierwszym gwizdkiem (godz. 15:30). Na terenie Gastrostrefy będzie również Jaga Fan Shop, w którym będzie możliwość zakupu jagiellońskich gadżetów, koszulek i pamiątek.
 • W trakcie meczu na najmłodszych kibiców czeka moc atrakcji na sektorze rodzinnym, gdzie za dobrą atmosferę i świetną zabawę odpowiadać będą nasi Partnerzy – Fajnie Tu i Helios. Szczegóły TUTAJ.
 • W przerwie meczu z Miedzią w strefie zabaw oraz na sektorze SuperVIP pojawią się zawodnicy Jagiellonii, z którymi będzie można zrobienia sobie zdjęcie oraz zamienienia kilku słów.
 • Wszelkie uwagi, sugestie i wnioski prosimy kierować drogą mailową na adres bilety@jagiellonia.pl.

Cieszymy się, że będziemy się mogli z Wami spotkać na Stadionie i wspólnie przeżyć niezapomniane piłkarskie emocje podczas meczu Jagiellonii. Do zobaczenia!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00