AktualnościTrenerzy po meczu w Zabrzu

Trenerzy po meczu w Zabrzu

Po spotkaniu Górnika Zabrze z Jagiellonią Białystok (1:1) w ramach 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy głos zabrali szkoleniowcy obu drużyn na pomeczowej konferencji prasowej.

Bartosch Gaul (Górnik): Nie byliśmy zbyt dobrze zorganizowani w pierwszej połowie. Mieliśmy dużo łatwych strat, Jagiellonia nas kontrowała. Graliśmy trochę w karty Jagiellonii, umożliwiając jej realizację swojego planu. Było widać, że budujemy ten skład, wciąż szukamy najlepszych rozwiązań. Nie mamy zbyt szerokiej kadry. Na przerwę zeszliśmy z potężnym ciosem. Reakcja w drugiej połowie była dobra. Jagiellonia czekała dosyć głęboko na kontry. Wierzyliśmy do końca w strzelenie gola. Oprócz strzelonego gola mieliśmy jeszcze okazje. Mamy młody skład, w pewnych momentach trochę brakowało nam sił. Z pierwszej połowy nie jestem zadowolony, po przerwie było o wiele lepiej.

Maciej Stolarczyk (Jagiellonia): Mecz mógł się podobać, bo oba zespoły stwarzały sytuacje, które mogły zakończyć się zdobyciem bramki. Mimo że Górnik w końcówce stwarzał okazje, to uważam, że my w przekroju całego meczu mieliśmy zdecydowanie lepsze. Zabrakło nam zimnej krwi, żeby zamienić je na bramki. Cieszy, że kreujemy sytuacje. Na pewno nasz plan zburzyły trochę dwie wymuszone urazami zmiany. Chcieliśmy wprowadzić więcej piłkarzy ofensywnych.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00