AktualnościIvan Runje wraca do kadry meczowej!

Ivan Runje wraca do kadry meczowej!

Podczas konferencji prasowej przed meczem z Odrą Opole trener Maciej Stolarczyk poinformował, że Ivan Runje znajdzie się w szerokiej kadrze meczowej.

Szkoleniowiec nie krył zadowolenia z tego powrotu. – Do Opola zabieramy 23 osoby, a bardzo ważnym jest dla nas powrót Ivana Runje.  Cały czas pracujemy, aby wrócił do normalnego grania. Na pewno trochę czasu przed nim, ale najważniejsze, że jest zdrowy. Musimy umiejętnie go wprowadzać. Obecnie odciąża miejsce w których był uraz, a obciążał inne mięśnie i stawy – wyjaśnia Maciej Stolarczyk.

Wielkiego zadowolenia nie kryje także sam zawodnik. – Przez ostatnie trzy tygodni trenowałem normalnie z drużyną, a przez 10 ostatnich dni na ćwiczyłem na maksa, brałem udział we wszystkich grach na pełnych obrotach i co tu dużo mówić. Jestem szczęśliwy, wiem jak długo trwała ta przerwa, ile potu wylałem podczas rehabilitacji, ile przyjąłem zastrzyków i leków. W pewnym momencie pojawił się znak zapytania, czy w ogóle wrócę. Dzisiaj każdy trening jest dla mnie czystą przyjemnością. Bardzo szanuję każde zajęcia, kiedy bowiem koledzy uczestniczyli w treningach ja patrzyłem na nich z zazdrością. Po długiej przerwie wracam do kadry meczowej i bardzo mnie to cieszy – powiedział Ivan Runje.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00