AktualnościSebastian Krasny sędzią meczu z Odrą

Sebastian Krasny sędzią meczu z Odrą

Poznaliśmy obsadę sędziowską 1. rundy Fortuna Pucharu Polski. Czwartkowe (01.09), wyjazdowe spotkanie Jagiellonii Białystok z Odrą Opole posędziuje Sebastian Krasny z Krakowa.

Na liniach 42-letniemu arbitrowi pomagać będą Marcin Ciepły i Jakub Ślusarski, a sędzią technicznym będzie Tomasz Tatarzyński. W tym spotkaniu, w którym pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 18:00, nie będzie obsługi VAR. Poniżej pełna obsada 1. rundy pucharowych zmagań.

30 sierpnia:

Legia II Warszawa – Wisła Kraków, godz. 16:15, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Lechia Zielona Góra – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 16:30, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice, godz. 16:30, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
RKS Radomsko – Radomiak Radom, godz. 16:30, sędzia: Radosław Trochimiuk (Ciechanów).
Rekord Bielsko-Biała – Chełmianka Chełm, godz. 16:30, sędzia: Aleksander Kozieł (Kielce).
GKS Wikielec – Zagłębie Sosnowiec, godz. 17:00, sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
Start Jełowa – Zagłębie Lubin, godz. 17:30, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Stal Rzeszów – Korona Kielce, godz. 19:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Bałtyk Gdynia – Olimpia Elbląg, godz. 19:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).
Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów, godz. 19:45, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa, godz. 20:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).

31 sieprnia:

Pogoń Siedlce – Chojniczanka Chojnice, godz. 16:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Wieczysta Kraków – Radunia Stężyca, godz. 16:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).
Pogoń II Szczecin – GKS Katowice, godz. 16:00, sędzia: Paweł Horożaniecki (Żary).
Ruch Wysokie Mazowieckie – Śląsk Wrocław, godz. 16:00, sędzia: Łukasz Kuźma (Białystok).
Polonia Środa Wielkopolska – Motor Lublin, godz. 16:00, sędzia: Piotr Pazdecki (Koszalin).
ŁKS Łagów – Cracovia, godz. 16:30, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Skra Częstochowa – Wisła Płock, godz. 16:30, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).
Górnik Polkowice – Sandecja Nowy Sącz, godz. 18:00, sędzia: Szymon Łężny (Kluczbork).
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) – Warta Poznań, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).
KKS 1925 Kalisz – Widzew Łódź, godz. 18:15, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Zawisza Bydgoszcz – GKS Tychy, godz. 19:00, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).
Resovia – Miedź Legnica, godz. 19:05, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).
ŁKS Łódź – Stal Mielec, godz. 20:30, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

1 września:

Lechia Dzierżoniów – Piast Gliwice, godz. 16:30, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Odra Opole – Jagiellonia Białystok, godz. 18:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).
Arka Gdynia – Górnik Łęczna, godz. 19:29, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Ruch Chorzów – Górnik Zabrze, godz. 20:30, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00