AktualnościŁaski: W futbolu trzeba być skutecznym

Łaski: W futbolu trzeba być skutecznym

W piłce trzeba być skutecznym, bo co po kreowanych sytuacjach, jeżeli nie wykorzystuje się ich. Z drugiej strony można zagrać słabo i wygrać. Oczywiście najlepszym połączeniem byłyby dobra gra i skuteczność. – powiedział przed meczem z Zagłębiem Lubin zawodnik Jagiellonii, Wojciech Łaski.

Skrzydłowy ocenił losowanie par 1/16 finału zmagań o Fortuna Puchar Polski. – Czekaliśmy na tego przeciwnika i w końcu wiemy, z kim zagramy. Lechia to trzecioligowiec, ale przeciwko nim musimy zagrać możliwie najlepiej. Nie ma mowy o jakimkolwiek lekceważeniu, bo w przeciwnym razie możemy mieć problemy. Jeżeli zagramy swoje, to o awans będę spokojny – wyjaśnia 22-latek.

Czy drużyna będzie przygotowana do starcia w Lubinie? – Czas regeneracji jest krótki, ale mamy na tyle dużo narzędzi, aby być przygotowanym do meczu przeciwko Zagłębiu. Naturalnie jedziemy tam po trzy punkty. W Opolu zagraliśmy dogrywkę, co kosztowało nas dodatkowe siły, ale rywalizacja co trzy dni jest tym, co zawodnicy lubią najbardziej – zdradza Łaski.

Z dotychczasowych wyjazdów Jaga przywiozła dwa „oczka”. – W piłce trzeba być skutecznym, bo co po kreowanych sytuacjach, jeżeli nie wykorzystuje się ich. Z drugiej strony można zagrać słabo i wygrać. Oczywiście najlepszym połączeniem byłyby dobra gra i skuteczność. My do tej pory sporo kreowaliśmy, więc dobrze byłoby zacząć także strzelić i gromadzić punkty – zakończył Wojciech Łaski.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00