AktualnościLewicki: Cieszę się, że pomogłem drużynie zremisować

Lewicki: Cieszę się, że pomogłem drużynie zremisować

– Z pewnością trudno jest debiutować w Ekstraklasie wychodząc w podstawowym składzie i od razu zagrać dobry mecz. Myślę, że zrobiłem co mogłem. Cieszę się, że pomogłem drużynie zremisować – powiedział po zremisowanym 1:1 niedzielnym (04.09), wyjazdowym meczu 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Zagłębie Lubin zawodnik Jagiellonii, Jakub Lewicki.

– W pierwszej połowie mieliśmy dużo sytuacji. Szkoda, że ich nie wykorzystaliśmy. Dobrze, że po zmianie stron udało nam się wyrównać. Po zmianie stron przez pierwszy kwadrans było bardzo trudno wyjść spod pressingu Zagłębia. Straciliśmy bramkę, ale widzieliśmy, że nie możemy się podłamać, a wprost przeciwnie – musimy kreować sobie kolejne okazje. Nie pojawiły się myśli, że zbytnie otwarcie się może poskutkować stratą kolejnych goli. Wierzyliśmy, że możemy zremisować czy nawet wygrać ten mecz – mówił młody gracz „Dumy Podlasia”.

– Było ciężko, ale myślę, że udało mi się zagrać na niezłym poziomie. Pokora i dalsza ciężka praca na treningach pomogą mi w walce o kolejne występy – zakończył „Lewy”.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00