AktualnościU-9: Jagiellończycy zagrali w Talent CUP

U-9: Jagiellończycy zagrali w Talent CUP

W ostatnią niedzielę (04.09) zespół U-9 wziął udział w turnieju Talent CUP, zorganizowanym w Białymstoku. Turniej odbył się na głównej płycie Stadionu Miejskiego.

W turnieju wzięły udział 24 zespoły, które były podzielone na 2 grupy (po 12 zespołów każda). Na etapie zmagań grupowych zespoły rozgrywały mecze systemem każdy z każdym. Następnie odbyła się faza pucharowa i spotkania o miejsca. Nasz zespół zmierzył się m.in. z AP Talent Białystok, AP Junior Białystok, AP Wigry Suwałki, Motor Lublin czy Legia Warszawa Soccer Schools.

– Każdy zawodnik marzy by w przyszłości grać na takich stadionach jak ten w Białymstoku. Wszyscy chłopcy, którzy wzięli udział w turnieju mogli poczuć magię tego miejsca, dlatego słowa uznania dla organizatora. Udało się zorganizować ten turniej na głównej płycie i zapewnić chłopcom wiele minut rywalizacji sportowej. Gratulacje moim podopiecznym postawy. Chłopcy w każdym meczu starali się dominować nad przeciwnikami, potrafili również podnieść się w chwilach niepowodzenia. Życzę każdemu z zawodników zapału i wytrwałości w realizacji marzeń by za dobrych kilka lat mogli regularnie grywać na takich obiektach jak ten – powiedział trener Paweł Bondziul.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00