AktualnościIII liga: Wyjazd do Legionowa

III liga: Wyjazd do Legionowa

Przed Jagiellonią II Białystok mecz 7. kolejki III ligi, gr. I. Podopieczni Adriana Siemieńca zmierzą się na wyjeździe z Legionovią Legionowo. Początek spotkania w sobotę (10.09) o godz. 16:00.

Zespół z Legionowa w sześciu kolejkach grupy pierwszej trzeciej ligi sezonu 2022/23 wywalczył jak dotąd 13 punktów i plasuje się na trzecim miejscu. Aż cztery z dotychczas rozegranych spotkań kończyły się zwycięstwami ekipy z Mazowsza. W ostatniej serii gier Legionovia pokonała w wyjazdowym spotkaniu Błoniankę Błonie 2:1.

Z kolei Jagiellonia II zajmuje aktualnie dziewiątą pozycję z dorobkiem siedmiu punktów. Podopieczni Adriana Siemieńca w minionej kolejce przegrali u siebie z Unią Skierniewice 0:1.

– W piłce liczą się strzały, sytuacje, gole. Oprócz wizualnej przewagi i większego posiadania piłki, nie zagroziliśmy zbytnio rywalom. Część chłopaków to młodzi lub bardzo młodzi gracze, którzy wciąż zbierają doświadczenie. To też trzeba wziąć pod uwagę przy takich meczach – stwierdził po ostatnim spotkaniu opiekun białostoczan.

Kolejny ligowy mecz Żółto-Czerwoni rozegrają w sobotę, 10 września, o godz. 16:00 w Legionowie. Trzymamy kciuki za udany występ Żółto-Czerwonych.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00