AktualnościStrefa Zabaw podczas meczu ze Stalą

Strefa Zabaw podczas meczu ze Stalą

Już w poniedziałek (12.09) kolejny domowy mecz Jagiellonii Białystok w sezonie 2022/2023 PKO BP Ekstraklasy. Żółto-Czerwonych czeka starcie ze Stalą Mielec, a najmłodszych kibiców czeka moc atrakcji na sektorze rodzinnym, gdzie za dobrą atmosferę i świetną zabawę odpowiadać będą nasi Partnerzy – Fajnie Tu i Helios.

Strefa zabaw będzie zlokalizowana tradycyjnie na Sektorze Rodzinnym (sektor 14, pomiędzy sektorem Prosta a strefą buforową). W strefie zabaw będzie istniała możliwość zostawienia dzieci pod okiem wykwalifikowanych animatorów w specjalnie przygotowanej świetlicy. Za animację oraz zajęcia ruchowe będzie odpowiadać białostocka firma FajnieTu. W działania skierowane do najmłodszych będzie również zaangażowana ogólnopolska sieć kin Helios. Dziecko będzie można zostawić w tej strefie na 45 minut przed meczem, a odebrać zaraz po zakończeniu spotkania. Poza wspomnianymi animacjami i zajęciami ruchowymi animatorzy zapewnią również m.in. zajęcia taneczne oraz ciekawe zabawy, jak np. tory przeszkód. Z racji ograniczonej pojemności sali jednorazowo będzie mogło w niej przebywać około 30 dzieci. Na Sektorze Rodzinnym będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z jagiellońską Pszczołą oraz maskotką popcorn.

Wśród atrakcji znajdą się darmowy popcorn dla najmłodszych, zaplatanie warkoczyków (włosy syntetyczne w kolorze żółtym i czerwonym, opcja dla każdego z dłuższymi włosami), malowanie twarzy, kolorowe tatuaże, bańki mydlane, balony dla najmłodszych oraz możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia z zawodnikiem. Pod znajdującym się na strefie zabaw namiotem będą klocki oraz piłki. W środku namiotu będzie również wyścielona specjalna mata, na której będzie można bawić się do woli bez obaw o przeziębienie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze strefy zabaw!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00