AktualnościGual: Musimy kontynuować naszą pracę

Gual: Musimy kontynuować naszą pracę

– Zagraliśmy dobre spotkanie, wygraliśmy, musimy kontynuować naszą pracę. W przyszły weekend musimy pojechać do Gdańska z nastawieniem na zdobycie kolejnych punktów – powiedział po poniedziałkowym (12.09), wygranym 4:0 meczu ze Stalą Mielec napastnik Żółto-Czerwonych, Marc Gual.

W spotkaniu z mielczanami Hiszpan skompletował dublet. – Nie tylko ja zdobyłem dzisiaj dwie bramki, również Jesus zanotował dublet. Strzelanie goli to nasza praca, po to zatrudnia się napastników. Trafienia ze Stalą nie są jednak wyłącznie naszą zasługą. To efekt pracy wykonanej przez całą drużynę. Cieszę się z tych bramek, zarówno moich jak i Jesusa.

– Zdajemy sobie sprawę, że zespół nas potrzebuje. Obaj chcemy zdobywać bramki, notować asysty i w ten sposób pomagać drużynie. Musimy jeszcze bardziej się poprawić, kontynuować naszą pracę, kolejne zwycięstwa przyjdą – mówił snajper.

– To dobrze, że nie przegrywamy. Musimy wzorować się na meczu ze Stalą, w którym zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Stworzyliśmy sobie wiele okazji, kilka z nich wykorzystaliśmy. W Gdańsku musimy zagrać podobnie – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00