AktualnościPuerto: Zagraliśmy świetny mecz

Puerto: Zagraliśmy świetny mecz

– W szatni przed pierwszym gwizdkiem wiedzieliśmy, jak chcemy zagrać. Każdy z nas chciał sięgnąć po komplet punktów, zwłaszcza, że graliśmy u siebie – powiedział po wygranym 4:0 poniedziałkowym (12.09) meczu ze Stalą Mielec obrońca Jagiellonii Białystok, Israel Puerto.

– Moim zdaniem w kolejnych spotkaniach musimy grać tak, jak dzisiaj. Do meczu w Gdańsku musimy podejść z taką samą pewnością siebie. Dzisiaj zagraliśmy dobrze nie tylko z przodu, również w obronie zaprezentowaliśmy się z dobrej strony. Byliśmy blisko siebie, presowaliśmy rywali wysoko. Uważam, że zagraliśmy świetny mecz – mówił Hiszpan.

– Będąc zupełnie szczerym nie patrzę zbytnio w tabelę. Każdy wie, ile mieliśmy punktów przed meczem ze Stalą. Teraz znajdujemy się w zupełnie innej sytuacji. Awansowaliśmy do środka tabeli. Wysoka wygrana z mielczanami dodała pewności siebie całej drużynie, a zwłaszcza naszym napastnikom. Ważne jest również to, że zakończyliśmy to starcie z czystym kontem. Wydaje mi się, że ostatni raz w lidze nie straciliśmy gola w meczu z Piastem w 1. kolejce (2:0 przyp. red.). Trzeba skupić się na kolejnym meczu, patrzeć do przodu i ciężko trenować. Musimy udowodnić, że dzisiejsza wysoka wygrana nie była jednorazowym wyskokiem – stwierdził defensor Jagi.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00