AktualnościTrenerzy po meczu Jagiellonia – Stal Mielec (4:0)

Trenerzy po meczu Jagiellonia – Stal Mielec (4:0)

Po poniedziałkowym spotkaniu Jagiellonii ze Stalą Mielec (4:0) w ramach 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy głos zabrali szkoleniowcy obu drużyn na pomeczowej konferencji prasowej.

Maciej Stolarczyk (Jagiellonia): Cieszymy się po tak wysokim zwycięstwie i dobrej grze. Mieliśmy od początku sezonu takie momenty, kiedy kreowaliśmy sytuacje, ale nie zamieniliśmy ich na bramki. Dziś wszystko funkcjonowało dobrze. Cieszę się, że mimo pogody publiczność przyszła licznie i pomogła nam swoim dopingiem. Teraz nasza rolą jest to, żeby być powtarzalnym w kolejnych spotkaniach. Przestrzegam jednak wszystkich przed kolejnym meczem. Hurraoptymizm nie jest wskazany, bo Lechia Gdańsk ma w swoich szeregach dobrych piłkarzy i znaczących w naszej ekstraklasie. Nastawiamy się na trudny mecz, ale dziś jesteśmy bardzo zadowoleni. Tabela jest płaska i jedno, albo dwa zwycięstwa mogą być znaczące. Mnie cieszy, że zespół pokazał dziś próbkę swoich możliwości.

Adam Majewski (Stal Mielec): Zdecydowanie zasłużona wygrana Jagiellonii. Wynik mógł być nawet wyższy. Nie dojechaliśmy na ten mecz mentalnie. To dla mnie niezrozumiałe. Zabrakło nam determinacji i to mnie bardzo martwi. Biorę tę porażkę na siebie. Ponoszę za nią pełną odpowiedzialność.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00