AktualnościImaz: To najładniejszy gol w mojej karierze

Imaz: To najładniejszy gol w mojej karierze

– Jestem bardzo szczęśliwy. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, odniesionego dużą różnicą bramek, co w ostatnich spotkaniach się nam nie udawało. Dzisiaj stworzyliśmy sobie mnóstwo okazji, a mecz zakończyliśmy z czterema golami. Drużyna jest zadowolona, przed nami łatwiejszy tydzień – powiedział po poniedziałkowym (12.09) spotkaniu ze Stalą Mielec (4:0) atakujący Jagiellonii, Jesus Imaz.

W meczu z mielczanami hiszpański goleador skompletował dublet, do którego dorzucił asystę. – Zdobywanie bramek to nasza praca, jesteśmy napastnikami. Swoje sytuacje mieli też inni, choćby Fiedzia, ale bramki zdobyliśmy ja i Marc. Nie liczy się jednak to kto strzela gola, na pierwszym planie zawsze jest drużyna.

– Co do meczu z Lechią, to gdańszczanie mają swoje problemy. Pojedziemy tam po wygraną, nie będziemy się skupiali na ich sytuacji. Z pewnością postawią nam trudne warunki, ale musimy trzymać się swojego sposobu gry – mówił Jesus.

Bramkę na 4:0 Hiszpan zdobył po przewrotce. – To najładniejszy gol w mojej karierze. Jeszcze nigdy nie zdobyłem bramki w podobny sposób. Cieszę się, że wreszcie się udało. Uważam, że to trafienie jest lepsze od tego z meczu z Cracovią. Po pierwsze, nigdy dotąd nie strzeliłem w taki sposób. Ponadto zdobyłem tę bramkę w domu, przed naszymi fanami, z którymi mogłem się cieszyć z gola. Wybieram tę bramkę – stwierdził.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00