AktualnościIII liga: Z Błonianką w delegacji

III liga: Z Błonianką w delegacji

Przed Jagiellonią II Białystok mecz 8. kolejki III ligi, gr. I. Podopieczni Adriana Siemieńca zmierzą się na wyjeździe z Błonianką Błonie. Początek spotkania w sobotę (17.09) o godz. 16:00.

Zespół z Błoń w siedmiu kolejkach grupy pierwszej trzeciej ligi sezonu 2022/23 wywalczył jak dotąd cztery punkty i plasuje się na przedostatnim, 17. miejscu w tabeli. Aż pięć z dotychczas rozegranych spotkań kończyły się porażkami ekipy z Mazowsza. W ostatniej serii gier Błonianka przegrała w wyjazdowym spotkaniu z Mławianką Mława 1:4.

Z kolei Jagiellonia II zajmuje aktualnie 11. pozycję z dorobkiem siedmiu punktów. Podopieczni Adriana Siemieńca w minionej kolejce przegrali w delegacji z Legionovią 1:4.

– Przed nami wiele spotkań, ale powinniśmy jak najszybciej skoncentrować się na tym, aby uzyskać jak najlepsze wyniki, bo później przy złym obrocie spraw już nie gra się łatwo. Za nami mecz z bardzo wymagającym przeciwnikiem, musimy zachować spokój i być cierpliwi – stwierdził po ostatnim spotkaniu opiekun białostoczan.

Kolejny ligowy mecz Żółto-Czerwoni rozegrają w sobotę, 17 września, o godz. 16:00 w Błoniach. Trzymamy kciuki za udany występ Żółto-Czerwonych.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00