ostatni meczImaz: Zasłużyliśmy na wygraną

Imaz: Zasłużyliśmy na wygraną

– To był trudny mecz, podczas którego dużo walczyliśmy. Zasłużyliśmy na wygraną – powiedział po zremisowanym 2:2 meczu z Lechią Gdańsk zawodnik Jagiellonii, Jesus Imaz.

– W drugiej połowie Lechia nie stworzyła sobie wielu okazji. Wyrównali po rzucie karnym, który zamknął wynik meczu. Musimy kontynuować naszą pracę i dalej grać tak, jak dotąd. Mamy teraz serię siedmiu kolejnych meczów bez porażki. Teraz czeka nas przerwa, podczas której będziemy mogli nieco odpocząć, naładować baterię i wrócić do rywalizacji z nowymi siłami. Po powrocie czekają nas dwa z rzędu domowe mecze, które musimy wygrać – mówił autor jeden z jagiellońskich bramek podczas sobotniego starcia.

– Zarówno Marc jak i ja jesteśmy zawodnikami ofensywnymi. Zdobywanie bramek to nasza praca, więc to robimy. Cieszymy się, że strzelamy wiele goli. Dobrze rozumiemy się na boisku, ale nasze trafienia są zasługą ciężkiej pracy całego zespołu. Bez nich z pewnością nie moglibyśmy cieszyć się z tylu goli. Należą im się za to słowa uznania – stwierdził Jesus.

Hiszpan dogania Tomasza Frankowskiego w klasyfikacji najlepszych strzelców Jagiellonii. – Obecnie myślę na ten temat nieco więcej niż w przeszłości, ponieważ dystans znacznie się zmniejszył. Chciałbym pobić ten rekord w tym sezonie. Muszę po prostu zdobyć jeszcze sześć bramek i dogonić Tomka – zakończył.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00