AktualnościTrenerzy po meczu w Gdańsku

Trenerzy po meczu w Gdańsku

Trenerzy Maciej Kalkowski i Maciej Stolarczyk podsumowali sobotnie spotkanie Lechii Gdańsk z Jagiellonią Białystok (2:2) na pomeczowej konferencji prasowej.

Maciej Kalkowski: Wydaje mi się, że był to niezły mecz w naszym wykonaniu. Szkoda błędów w obronie, bo na odprawie co innego sobie zakładaliśmy. Szacunek dla drużyny, że w sytuacji, w której się znajdujemy, potrafiliśmy dwukrotnie odrobić straty i zremisować.

Maciej Stolarczyk: Mecz ułożył się dla nas bardzo dobrze. Zdobyliśmy bramkę na początku spotkania, ale zdawaliśmy sobie sprawę, że przeciwnik będzie bardzo zmotywowany i czeka nas trudne zadanie. Lechia chciała zwłaszcza w tej sytuacji, w której się znajduje, pokazać swoją jakość. Chcieliśmy zaatakować rywala i szybko strzelić gola. Potem jednak rywale doszli do głosu i wykorzystali nasze przestrzenie, które im zostawiliśmy. Mimo to mieliśmy swoje szanse. Druga połowa była trochę słabsza w naszym wykonaniu, choć mieliśmy możliwości, żeby lepiej wykorzystać wolne strefy. Lechia to dobry zespół, więc gratuluję moim zawodnikom, że wywalczyli ten punkt. Nie jesteśmy jednak do końca zadowoleni, bo uważam, że stać nas na lepszą grę.

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00