AktualnościKowalski z bramką, grało czterech Jagiellończyków

Kowalski z bramką, grało czterech Jagiellończyków

Reprezentacja Polski U-18 pokonała rówieśników z Estonii 1:0. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył zawodnik Jagiellonii – Mateusz Kowalski. W spotkaniu wystąpiło jeszcze trzech innych Jagiellończyków.

„Kowal” znalazł się w wyjściowym składzie, desygnowanym przez trenera Wojciecha Kobeszkę i strzelił gola w czasie doliczonym do pierwszej połowy. W 75. minucie został zmieniony przez Olafa Kozłowskiego.

Poza Mateuszem w wyjściowym składzie znalazł się Miłosz Kurzydłowski. Obrońca, który pełnił funkcję kapitana rozegrał całe spotkanie. W 46. minucie na placu gry pojawił się Oliwier Wojciechowski, a od 68. minuty Jakub Lewicki.

Polska – Estonia 1:0 (1:0)