ostatni meczSprzedaż biletów na mecz z Wisłą Płock

Sprzedaż biletów na mecz z Wisłą Płock

Drodzy Kibice! Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz 12. kolejki sezonu 2022/2023 PKO BP Ekstraklasy Jagiellonia Białystok – Wisła Płock, który zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Białymstoku (ul. Słoneczna 1) w piątek, 7 października, o godz. 20:30. Poniżej wszystkie szczegóły dotyczące sprzedaży.

Bilety można nabyć online (poprzez stronę bilety.jagiellonia.pl) lub stacjonarnie w punktach sprzedaży. Obecnie sprzedaż stacjonarna prowadzona jest w Jaga Fan Shopie (Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20), białostockich salonikach Kolportera, salonie Canal Plus Białystok (ul. Jurowiecka 44) oraz w sklepie Cescom (ul. Kręta 14).

Poniżej opisujemy najważniejsze nowości dotyczące sprzedaży biletów na sezon 2022/2023:

 1. W cenę biletu na strefę VIP wliczone są możliwość obejrzenia meczu z trybun 1, 2, 3 oraz 4, nielimitowane piwo niskoprocentowe (w przypadku meczów bez podwyższonego ryzyka) lub piwo bezalkoholowe (w przypadku meczów o podwyższonym ryzyku), a także przekąski. Piwo (zarówno niskoprocentowe jak i bezalkoholowe) oraz przekąski będą dostępne do wyczerpania zapasów podczas danego spotkania. W strefie VIP będzie istniała możliwość dokupienia posiłku w barze.
 2. W cenę biletu na strefę SuperVIP wliczone są możliwość obejrzenia meczu z trybun 33, 34, 35 oraz 36, nielimitowane piwo od Browaru Waszczukowe, a także przekąski. Piwo oraz przekąski będą dostępne do wyczerpania zapasów podczas danego spotkania. W strefie SuperVIP będzie istniała możliwość dokupienia posiłku w barze.
 3. Rozszerzeniu uległa trybuna Prosta, która w nowym sezonie będzie poszerzona o sektory 53 oraz 21.
 4. Sektor Rodzinny został przeniesiony na sektor 14. Na Sektorze Rodzinnym będzie istniała możliwość zostawienia dzieci pod okiem wykwalifikowanych animatorów w specjalnie przygotowanej świetlicy. Za animację oraz zajęcia ruchowe będzie odpowiadać białostocka firma FajnieTu. Dziecko będzie można zostawić w tej strefie na 45 minut przed meczem, a odebrać zaraz po zakończeniu spotkania. Poza wspomnianymi animacjami i zajęciami ruchowymi animatorzy zapewnią również m.in. zajęcia taneczne oraz ciekawe zabawy, jak np. tory przeszkód. Z racji ograniczonej pojemności sali jednorazowo będzie mogło w niej przebywać około 30 dzieci. Na Sektorze Rodzinnym będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z jagiellońską Pszczołą.
 5. Bilety ulgowe przysługują seniorom (osoby powyżej 60. roku życia), posiadaczom Karty Dużej Rodziny, młodzieży uczącej się lub studiującej do 26. roku życia oraz osobom niepełnosprawnym.
 6. Bilet ulgowy dziecięcy obejmuje osoby poniżej 14. roku życia.
 7. Tymczasowo została wyłączona możliwość zakupu biletów na miejsca znajdujące się powyżej 26 rzędu w sektorach 59, 60, 61, 62 oraz 63.
 8. Obecnie wyłączona jest sprzedaż biletów w sektorach 5 i 37 ze względu na obowiązującą strefę buforową oraz modernizacje związane z rozbudową strefy VIP i SuperVIP.
 9. Przypominamy, że w dniu meczowym obowiązują wyższe ceny biletów.
 10. Informacja o możliwości udziału w eskorcie dziecięcej, czyli wyprowadzaniu piłkarzy na boisko, pojawi się w tygodniu rozgrywania meczu na naszej stronie. Przypominamy, że eskorta dziecięca jest wyłącznym przywilejem karnetowiczów.
 11. Z cennikiem biletów można zapoznać się na poniższej grafice.

Wasz doping i okazywane wsparcie są dla nas bezcenne. Pragniemy poinformować, że dołożymy wszelkich starań, aby spotkania nadchodzącego sezonu odbyły się w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Nie możemy się już doczekać spotkania z Wami przy Słonecznej. Do zobaczenia!

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00