CENNIK BILETÓW I KARNETÓW

Cennik karnetów. W aktualną cenę karnetu nie wliczają się trzy dotąd rozegrane mecze domowe – z Piastem Gliwice, Widzewem Łódź oraz Radomiakiem Radom. Sprzedaż karnetów trwa do spotkania 6. kolejki z Miedzią Legnica (19 sierpnia). Sprzedaż na stronie bilety.jagiellonia.pl

Zapraszamy do zakupu karnetów na stronie internetowej – bilety.jagiellonia.pl. Miejsca stacjonarnej sprzedaży (zarówno karnety jak i bilety):

 • Jaga Fan Shop (Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20).
 • białostockie saloniki Kolportera.
 • salon Canal Plus Białystok (ul. Jurowiecka 44).
 • sklep Cescom (ul. Kręta 14).

Nowości dotyczące sprzedaży karnetów na sezon 2022/2023:

 1. Przez pierwsze siedem dni sprzedaży karnetów istniej możliwość zakupu „karnetu antyinflacyjnego”, obowiązującego na wszystkie strefy z wyłączeniem stref VIP i SuperVIP. „Karnet antyinflacyjny” można zakupić tylko na rundę jesienną, jest tańszy od podstawowego karnetu na rundę jesienną o 15 procent. Pakiet antyinflacyjny uwzględnia również zniżkę wynikającą ze stałości zakupu karnetów (6K).
 2. W cenę biletu/karnetu na strefę VIP wliczone są możliwość obejrzenia meczu z trybun 1, 2, 3 oraz 4, nielimitowane piwo niskoprocentowe (w przypadku meczów bez podwyższonego ryzyka) lub piwo bezalkoholowe (w przypadku meczów o podwyższonym ryzyku), a także przekąski. Piwo (zarówno niskoprocentowe jak i bezalkoholowe) oraz przekąski będą dostępne do wyczerpania zapasów podczas danego spotkania. W strefie VIP będzie istniała możliwość dokupienia posiłku w barze.
 3. W cenę biletu/karnetu na strefę SuperVIP wliczone są możliwość obejrzenia meczu z trybun 33, 34, 35 oraz 36, nielimitowane piwo od Browaru Waszczukowe, a także przekąski. Piwo oraz przekąski będą dostępne do wyczerpania zapasów podczas danego spotkania. W strefie SuperVIP będzie istniała możliwość dokupienia posiłku w barze.
 4. Rozszerzeniu uległa trybuna Prosta, która w nowym sezonie będzie poszerzona o sektory 53 oraz 21.
 5. Sektor Rodzinny został przeniesiony na sektor 14. Na Sektorze Rodzinnym będzie istniała możliwość zostawienia dzieci pod okiem wykwalifikowanych animatorów w specjalnie przygotowanej świetlicy. Za animację oraz zajęcia ruchowe będzie odpowiadać białostocka firma FajnieTu. Dziecko będzie można zostawić w tej strefie na 45 minut przed meczem, a odebrać zaraz po zakończeniu spotkania. Poza wspomnianymi animacjami i zajęciami ruchowymi animatorzy zapewnią również m.in. zajęcia taneczne oraz ciekawe zabawy, jak np. tory przeszkód. Z racji ograniczonej pojemności sali jednorazowo będzie mogło w niej przebywać około 30 dzieci. Na Sektorze Rodzinnym będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z jagiellońską Pszczołą.
 6. W związku z brakiem obostrzeń wynikających z sytuacji sanitarno-epidemiologicznej karnetowicze z rundy wiosennej sezonu 2021/2022 mają możliwość pierwokupu miejsc z rundy wiosennej sezonu 2019/2020 (ostatnia runda przed wprowadzeniem obostrzeń covidowych). Możliwość pierwokupu obowiązuje do 4 lipca.
 7. Karnety ulgowe przysługują seniorom (osoby powyżej 60. roku życia), posiadaczom Karty Dużej Rodziny, młodzieży uczącej się lub studiującej do 26. roku życia oraz osobom niepełnosprawnym.
 8. Karnet ulgowy dziecięcy obejmuje osoby poniżej 14. roku życia.

Cennik biletów. Sprzedaż internetowa na stronie bilety.jagiellonia.pl

Cenniki biletów na mecze z Widzewem Łódź, Legią Warszawa oraz Lechem Poznań. Sprzedaż internetowa na stronie bilety.jagiellonia.pl

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00