Ludzie Jagi

Ludzie Jagi

Pracownicy Jagiellonii Białystok

ZARZĄD KLUBU

AGNIESZKA SYCZEWSKA Prezes Zarządu Jagiellonii Białystok

PROKURENT

MARZENA ROMANIUK Prokurent

RADA NADZORCZA

WOJCIECH STRZAŁKOWSKI Przewodniczący Rady Nadzorczej
ADAM BYGLEWSKI Członek Rady Nadzorczej
JÓZEF KOSIOREK Członek Rady Nadzorczej
DARIUSZ KOWALCZYK Członek Rady Nadzorczej
WOJCIECH KURYŁEK Członek Rady Nadzorczej
ARTUR LASKOWSKI Członek Rady Nadzorczej
PIOTR LASKOWSKI Członek Rady Nadzorczej
JAROSŁAW ŁUKASZEWICZ Członek Rady Nadzorczej
JAKUB RUDNICKI Członek Rady Nadzorczej
WOJCIECH WASILEWSKI Członek Rady Nadzorczej
WIESŁAW WOŁOSZYN Członek Rady Nadzorczej

PRACOWNICY

KATARZYNA NIEWIŃSKA Asystentka Zarządu

KSIĘGOWOŚĆ/KADRY

PIOTR ZIMNOCH Dyrektor Finansowy
MARZENA ROMANIUK Główna Księgowa
WIOLETA DZITOWSKA Księgowa
ZOFIA MURAWSKA Księgowa
ANNA BLICHARSKA Specjalista ds. zatrudnienia i płac

 

SZTAB SZKOLENIOWY I MEDYCZNY (PIERWSZY ZESPÓŁ)

IRENEUSZ MAMROT
I trener
RAFAŁ GRZYB II trener
ADRIAN SIEMIENIEC
Asystent trenera
PIOTR ZINKIEWICZ Tr. przyg. fiz.
DAWID MUSIAŁ Tr. przyg. mot.
PIOTR GRZYBKO
Trener bramkarzy
MACIEJ PATYK
Asystent trenera / Analityk
ARKADIUSZ SZCZĘSNY Kierownik drużyny
KAROL SZKIŁĄDŹ Kitman
ZDZISŁAW KORYSZEWSKI Lekarz
KRZYSZTOF KORYSZEWSKI Lekarz
MARCIN PIECHOWSKI Fizjoterapeuta
JAROSŁAW OŁDAKOWSKI Fizjoterapeuta

DZIAŁ BEZPIECZEŃSTWA

ZBIGNIEW PYPCZYŃSKI Dyrektor ds. bezpieczeństwa
PIOTR KACZYŃSKI Kierownik ds. bezpieczeństwa. Kierownik Stewardingu
PAWEŁ MAJEWSKI Ochrona
WŁADYSŁAW KAZIMIERSKI Ochrona
ADAM SZUTKO Ochrona
HUBERT ZYSKOWSKI Ochrona
JERZY LASKOWSKI Ochrona

 

DZIAŁ ORGANIZACJI / DZIAŁ TECHNICZNY

MONIKA CZARNOWSKA Dyrektor ds. organizacji
RAFAŁ MALISZEWSKI Specjalista ds. organizacji
BARTOSZ KOBRZYNIECKI Kierownik ośrodka treningowego
DOROTA TOMULCZUK Dział techniczny
ANDRZEJ KALATA Dział techniczny
JACEK LEWASZ Dział techniczny
WŁODZIMIERZ SIEMIENIUK Dział techniczny
KATARZYNA ŁACHAŃCZUK Dział techniczny
ANNA KAZIMIERSKA Dział techniczny

MARKETING/SPRZEDAŻ/KOMUNIKACJA

AGNIESZKA KLIM Dyrektor Marketingu
ARTUR NOWAK Specjalista ds. marketingu i sprzedaży, kierownik sklepu
RAFAŁ MUCZYŃSKI Specjalista ds. systemu sprzedaży i marketingu
MARCIN OKSZTULSKI Kierownik ds. sponsoringu
KAMIL ŚWIRYDOWICZ Kierownik ds. komunikacji, rzecznik prasowy
EMIL KAMIŃSKI Specjalista ds. marketingu i komunikacji
KAROL SZKIŁĄDŹ Kitman
MARCIN ŁYCHOWID Redaktor mediów klubowych
KAMIL GOŁASZEWSKI Redaktor mediów klubowych
PATRYK BIRYŁO Kierownik ds. ticketingu i komunikacji wizualnej
KAMIL NOWIK Grafik
GRZEGORZ TRYKOZKO JagaTV
 EMIL HAPUNIK JagaTV

MEDIA KLUBOWE

KAMIL ŚWIRYDOWICZ Redaktor
EMIL KAMIŃSKI Redaktor
MARCIN ŁYCHOWID Redaktor
KAMIL GOŁASZEWSKI Redaktor
MARIUSZ PIOTROWSKI Fotograf
MARCIN TYSZKOWSKI JagaTV
GRZEGORZ TRYKOZKO JagaTV
EMIL HAPUNIK JagaTV

AKADEMIA PIŁKARSKA JAGIELLONIA

WOJCIECH WASILEWSKI Prezes Akademii
SŁAWOMIR KOPCZEWSKI Dyrektor Akademii
RAFAŁ MATUSIAK Dyrektor ds. szkoleniowych
WOJCIECH KOBESZKO Trener II zespołu
JAN PAWŁOWSKI Asystent trenera II zespołu, analityk w sztabie II zespołu
KRZYSZTOF ZALEWSKI Trener zespołu CLJ U-18
KAMIL STANISŁAWSKI Asystent trenera zespołu CLJ U-18, analityk w sztabie zespołu CLJ U-18
TOMASZ BERNATOWICZ Trener zespołu CLJ U-17
BARTOSZ WALKOWSKI Asystent trenera zespołu CLJ U-17, analityk w sztabie zespołu CLJ U-17
RAFAŁ MUCZYŃSKI Trener zespołu U-17
MARCIN MAŁASZEWSKI Asystent trenera zespołu U-17, skaut
PRZEMYSŁAW PAPIERNIK Trener drugiego zespołu CLJ U-17, koordynator piłki młodzieżowej
MATEUSZ BORZYM Asystent trenera drugiego zespołu CLJ U-17, skaut
MAREK WASILUK Trener zespołu CLJ U-15, koordynator przygotowania indywidualnego
GABRIEL IWACEWICZ Asystent trenera zespołu CLJ U-15, analityk w sztabie zespołu CLJ U-15
NORBERT BEŚKA Trener drugiego zespołu CLJ U-15
ŁUKASZ TUPALSKI Asystent trenera drugiego zespołu CLJ U-15, koordynator skautingu
PAWEŁ BONDZIUL Trener zespołu U-13, koordynator piłki młodzieżowej
KAMIL KUPRIANOWICZ Asystent w zespole U-13, Asystent w zespole U-12
PRZEMYSŁAW MAKAREWICZ Trener zespołu U-12, Asystent w zespole U9B
PIOTR GŁOWICKI Trener zespołu U-11, Asystent w zespole U-10
PIOTR BONDZIUL Trener zespołu U-10, Asystent w zespole U-11
KRZYSZTOF JANOWICZ Trener zespołu U-9, Asystent w zespole U-8
TOMASZ WALUKIEWICZ Trener zespołu U-8, Asystent w zespole U-9
RAFAŁ KUCHARCZYK Trener zespołu U-9B
ANDRZEJ KURZYNA Trener zespołu U-7, Asystent w zespole U-6
KACPER SZADŁOWSKI Trener zespołu U-6, Asystent w zespole U-7
EWELINA ZACZENIUK Trenerka zespołu młodziczek, Asystentka w zespole orliczek
KAROLINA TRZECIAK Trenerka zespołu orliczek, Asystentka w zespole młodziczek
ANDRZEJ OLSZEWSKI Trener bramkarzy II zespołu, koordynator bloku bramkarzy
MATEUSZ MIERZEJEWSKI Trener bramkarzy zespołów U-18 i U-17
ROBERT KUCHARCZYK Trener bramkarzy zespołów U-16, U-15 i U-14
MIESZKO MATERNA Trener bramkarzy zespołów U-13, U-12, U-11, U-10
GRZEGORZ ARŁUKOWICZ Trener przygotowania motorycznego w II zespole, koordynator bloku motorycznego
MICHAŁ SZÓSTKO Trener przygotowania motorycznego zespołów U-18 i U-15
BARTOSZ WRÓBLEWSKI Trener przygotowania motorycznego zespołów U-17 i U-16
BARTOSZ CIBOROWSKI Trener przygotowania motorycznego zespołów U-14, U-13, U-12 oraz zespołu młodziczek
FILIP JAWORSKI Fizjoterapeuta
FILIP SZCZĘSNOWICZ Fizjoterapeuta

 

DZIAŁ ANALIZ I SKAUTINGU

GERARD JUSZCZAK Dyrektor

 

Kontakt

Jagiellonia Białystok S.S.A.

b Poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00